دانلود avg-دانلود avg antivirus برای کامپیوتر-اندروید-آیفون


0

دانلود avg antivirus برای کامپیوتر-اندروید-آیفون

دانلود انتی ویروس avg برای ویندوز

نسخه های Rolling:

دانلود avg internet security 2019-در گذشته ، خرید نسخه ای از AVG به روزرسانی های آنتی ویروس معمولی را به شما منتقل می کند ، اما تا زمانی که نسخه سال بعد را خریداری نکردید ، ویژگی ها تغییر نمی کنند. اکنون می توانید جدیدترین نسخه AVG را داشته باشید.این برنامه رایگان است: اگرچه روش انتشار آن تغییر کرده است ، شما هنوز هم می توانید نسخه ای را تهیه کنید که هزینه ای ندارد – هر چند چند رشته در آن وجود دارد (بیشتر در مورد بخش زیر).

Modular installation:

دانلود avg tuneup- AVG دارای اجزای جداگانه ای است که می تواند مشتری ایمیل دسک تاپ و مرورگر وب شما را در معرض تهدیدات نظارت کند و در صورت داشتن نرم افزار دیگری که قبلاً این پایه ها را پوشش می دهد می توانید انتخاب کنید که هر دو را نصب نکنید.

دانلود avg

PC Analyzer

 

دستور پاک شدن نرم افزارهای مخرب:

در قسمت تنظیمات آنتی ویروس میتوانید به نرم افزار دستور پاک شدن نرم افزارهای مخرب به محض دریافت را بدهید تا از نرم افزارهای مخرب در امان بمانید . امنیت در اینترنت یکی دیگر از چالش هایی می باشد که هکرها و تروجان ها سیستم را مورد حمله قرار میدهند . برای رهایی از حملات و در امان بودن سیستم در آنتی ویروس AVG یک قسمت برای صفحات وب در نظر گرفته شده است . نحوه تشخیص صفحات وب مخرب و خطرناک در نرم افزار به صورتی است که به محض دریافت تروجان از صفحات وب صفحه قفل میشود و به کاربر اخطار میدهد . علاوه بر محافظت از صفحات وب از ایمیل های مخرب محافظت میکند اما نه به اندازه ای که بشود اعتماد کرد .

دانلود مستقیم نسخه اندروید AntiVirus-Security-Free-6.25.2


Like it? Share with your friends!

0
google

0 Comments

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *