ingoogle

ingoogle

مرجع دانلود رایگان

دانلود مرورگر تور برای ویندوز 10-دانلود رایگان بهمراه نسخه آیفون .9.5.3 tor browser

دانلود مرورگر تور برای ویندوز 10

دانلود رایگان فیلتر شکن tor browser برای کامپیوتر

دانلود Tor VPN برای ویندوز

دانلود تور برای آیفون

Tor چیست و چگونه کار می‌کند؟

دانلود مرورگر تور برای ویندوز
Tor شبکه‌ای است که امکان مخفی‌سازی هویت‌ کاربران را در فضای اینترنت فراهم می‌آورد و از دسترسی سیستم‌های نظارتی، مکان‌یاب و غیره به حریم خصوصی کاربران جلوگیری می‌کند که برای اتصال به این شبکهٔ امنیتی نیاز به نسخه‌ای خاص و تغییریافته از مرورگر فایرفاکس خواهید داشت که تحت‌عنوان Tor Browser شناخته می‌شود.

دانلود مرورگر تور برای ویندوز

با استفاده از Tor می‌توانید در فضای وب بدون شناخته شدن به گشت‌وگذار بپردازید و این در حالی است که تور به کاربر این امکان را می‌دهد تا هویت واقعی خود را پنهان نگاه داشته که با این کار از کاربرانش در مقابل جاسوسی و غیره محافظت می‌کند. تقریباً می‌توان گفت که تور یکی از معدود گزینه‌های مورداعتماد برای وب‌گردی ناشناس و امن است که در ادامه بیشتر به بررسی این شبکه خواهیم پرداخت.

تاریخچهٔ Tor

دانلود مرورگر تور برای ویندوز

Tor Project یک سازمان غیرانتفاعی است که در حال حاضر توسعه و نگاه‌داری از Tor را بر عهده دارد و این در حالی است که کمک‌های مالی هم غالباً از سمت دولت‌های آمریکا، سوئد و برخی اسپانسر‌های دیگر ارائه می‌شود.

Tor بر اساس ایدهٔ Onion Routing که توسط Paul Syverson ،Micheal G Reed و David Goldschlag در آزمایشگاه‌های Naval آمریکا در دههٔ 90 میلادی توسعه داده شده بود، بنا گردیده است. نسخهٔ آلفای پروژهٔ The Onion Router یا به‌ صورت خلاصه TOR توسط Roger Dingledin و Nick Mathewson توسعه داده شد و در بیستم سپتامبر ۲۰۰۲ منتشر شد و نیاز به توضیح هم نیست که توسعهٔ این پروژه نیز زیر چتر مالی Electronic Frontier Foundation یا به اختصار EFF ادامه دارد.

Tor چطور کار می‌کند؟

تور با مفهومی تحت‌عنوان Onion Router (روتر پوست‌پیازی) کار می‌کند به این صورت که ابتدا اطلاعات کاربر به اصطلاح اِنکریپت (رمزنگاری) می‌شود سپس در بین رِله‌های مختلفی که در شبکهٔ تور وجود دارد جابه‌جا می‌شود. همچنین اِنکریپشن چندلایه باعث امنیت هویت کاربر می‌شود که برای درک بهتر سازوکار تور، همان‌طور که در تصویر زیر ملاحظه می‌کنید، می‌توانید لایه‌های مختلف یک پیاز را در نظر بگیرید:

دانلود مرورگر تور برای ویندوز

در هر رلهٔ تور، یک لایهٔ اِنکریپشن رمز‌گشایی می‌شود و باقی اطلاعات به رلهٔ بعدی، که کاملاً تصادفی انتخاب می‌گردد، ارسال می‌شود تا به مقصد نهایی برسد و آخرین رله، که اطلاعات را به سرور مورد نظر می‌دهد، به‌ عنوان منبع اصلی اطلاعات خواهد بود که در نتیجه پیگیری هویت کاربر یا سرور برای هرگونه سرویس نظارتی کار مشکل و پیچیده‌ای خواهد بود (جدای از اینکه سرویس Tor به کاربران امکان گمنامی و ناشناس بودن می‌دهد، این سرویس را می‌توان برای سرویس‌های به اصلاح P2P مثل BitTorrent برای دانلود تورنت در بستر اینترنت نیز تنظیم کرد.)

بهترین برنامه چت و دوستیابی

دانلود نزدیکا برای آیفون

دانلود مرورگر تور برای ویندوز

دانلود تور برای ویندوز 32 بیتی-دانلود مرورگر تور برای ویندوز 10-دانلود مرورگر تور 32 بیتی-دانلود مرورگر تور برای ویندوز XP-دانلود Tor Browser-نصب tor browser در ویندوز-دانلود Tor VPN برای کامپیوتر-دانلود مرورگر تحریم گذر-دانلود مرورگر tor (the onion router)-دانلود مرورگر تور برای ویندوز 10

دانلود مستقیم نسخه ویندوز  9.5.3

دانلود از سایت اصلی

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپ استور برای آیفون پسورد فایل فشرده :jooda.ir برای کپی کلیک کنید

1نظر ارسال شد

  1. خیلی خوبه که خودش فیلترشکنم هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برچسب ها

x
x
x