ingoogle

ingoogle

مرجع دانلود رایگان

دانلود برنامه mkvtoolnix برای ویندوز 10-به همراه آموزش-نسخه ۶۴ و ۳۲ بیتی

دانلود برنامه mkvtoolnix

mkvtoolnix

مقاله آموزش کار با برنامه را پیشنهاد میکنیم:

آموزش قراردادن صوت دوبله روی فیلم-آموزش تصویری کار با MKVToolNix

فرمت MKV یکی از فرمت های محبوب برای فایل های ویدئویی بوده که امکان نگهداری تعداد نامحدودی از ویدیو، صداو زیرنویس را در قالب یک فایل دارد. چنانچه بخواهید Trackهای ویدئو، صدا و یا زیرنویس یک فایل با فرمت MKVرا حذفیا به آن اضافه کنید،یا حتی بخواهید یک فایل جدید بر اساس فایل های ویدئویی با فرمت های MP4٬ AVI یا زیرنویس SRT٬ SUB و …داشته باشید

میتوانید از نرم افزار MKVToolnix استفاده کنید.با استفاده از نرم افزار MKVToolnix قادر خواهید بود فایل زیرنویس با فرمت SRT را با فیلم مورد نظر و با فرمت MKV ادغام کنید تا در هنگام جابه جاییو یا پخش فیلم به راحتی و با کلیک بر روی فایل ویدیویی فیلم با زیرنویس پخش شود.سرعت بالا و انجام عملیات ترکیب بدون افت کیفیت از ویژگی های این نرم افزار به شمار میروند.

دانلود برنامه mkvtoolnix
دانلود برنامه mkvtoolnix

دانلود برنامه mkvtoolnix

توضیحات نحوه ی کار با نرم افزار MKVToolnix

  • پس از نصب و اجرای نرم افزار در قسمت Input Files فایل ویدیویی و فایل صوتی و همچنین فایل زیرنویس فیلم را اضافه کنید. اکنون در قسمت Tracks, Chapters and tags می توانید زیرنویس، فایل صوتی و فایل ویدیوی فیلم را مشاهده کنید. با فشردن کلیدهای UP و Down اولویت پخش صوت و زیرنویس را تعیین کنید .
  • توجه داشته باشید در صورتی که چند زبان و چند زیر نویس در اینجا وارد کنید هر زمان از طریق ویدیو پلیر می توانید دوبله را تغییر و زیر نویس را عوض کنید .
  • حال تنها کاری که نیاز است انجام دهید فشردن کلید Start Muxing است تا فایل ها در مدت زمان کوتاهی برابر چند ثانیه با یکدیگر ادقام شوند و پس از آن فایل آماده و در اختیار شما قرار داده شود .

دانلود مستقیم نسخه ویندوز

دانلود مستقیم MKVToolnix.37.0.0. نسخه ۶۴ بیتی

دانلود مستقیم MKVToolnix.37.0.0. نسخه ۳۲ بیتی

 

 

آموزش mkvtoolnix

mkvtoolnix

دانلود برنامه mkvtoolnix برای ویندوز

 پسورد فایل فشرده :jooda.ir برای کپی کلیک کنید

2نظر ارسال شد

  1. اقا این اصلا برای من باز نمیشه ویندوز 10 رم 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مشابه

برچسب ها

x
x
x