بهترین برنامه هک وای فای برای ایفون و اندروید 26 برنامه هک وای فای بهمراه دانلود
 • بهترین برنامه هک وای فای برای ایفون و اندروید 26 برنامه هک وای فای بهمراه دانلود

  بهترین برنامه هک وای فای برای ایفون و اندروید

  بهترین برنامه هک وای فای برای ایفون

  بهترین برنامه هک وای فای آیفون
  بهترین برنامه هک وای فای ایفون

  بهترین برنامه هک وای فای بدون روت برای اندروید

   

  نصب واتساپ واتوسی آیفون

  واتس اپ پلاس برای آيفون

  بهترين اپ استور رايگان ايرانی

  شمارمو سیو داره؟تلگرام

   

  1. Wifi Master Key Android / iphone

  بهترین برنامه هک وای فای

  این بهترین برنامه هکر wifi Android / ios 2020 است و به شما امکان می دهد هر WiFi مشترکی را در سراسر جهان پیدا کنید و به آن متصل شوید. این برنامه توسط میلیون ها نفر بارگیری شده و دارای بهترین امتیاز است. در اینجا در این برنامه می توانید با یک کلیک هر نقطه اتصال فای مشترک را پیدا کرده و به آن متصل شوید.

  این برنامه آسان و ایمن است. این برنامه با صرفه جویی در هزینه های داده به شما کمک می کند. این برنامه آسان و سریع است و به شما امکان می دهد هر فای را تنها با یک کلیک متصل کنید و به شما امکان می دهد از اینترنت لذت ببرید. این برنامه ایمن و ایمن است و درک آن نیز آسان است. این برنامه در حدود 19 زبان در دسترس است و در بیش از 200 کشور موجود است. این برنامه را اکنون داشته باشید!

  appstore googleplay

  بهترین برنامه هک وای فای آیفون

   

  2. Instabridge android  /  iPhone

  بهترین برنامه هک وای فای

  این برنامه یکی از بهترین برنامه های هکر فای اندروید / آیفون 2020 است. با استفاده از این برنامه می توانید هر بار بدون پرسیدن رمز عبور به هر فای رایگان دسترسی داشته باشید. با استفاده از این برنامه ، در همه شهرهای بزرگ اتصال WiFi دریافت خواهید کرد و داده های نامحدود و بدون هزینه را دریافت خواهید کرد.بهترین برنامه هک وای فای آیفون

  appstore googleplay

  3. Wifi Pass Universal iPhone بهترین برنامه هک وای فای آیفون

  بهترین برنامه هک وای فای

  این ابزار مفید و کاربردی جهانی است که به شما امکان می دهد هر عبارت عبور 6 رقمی را به دیوان کلید 64 بیتی تبدیل کنید تا از آن برای فای استفاده کنید. این برنامه هک wifi نیرویی بی رحم ایجاد می کند که به پین ​​های ثبت WPS حمله می کند و همچنین به شما امکان می دهد عبارات عبار WPA / WPA2 را بازیابی کنید.

  appstore

  بهترین برنامه هک وای فای آیفون

  4. Wifi WPS WPA TESTER Android

   

  بهترین برنامه هک وای فای

  Sangiorgi Sri شما را با بهترین برنامه Wifi Hacker Hacker Android 2020 معرفی می کند و این برنامه به شما امکان می دهد تا تست کنید آیا نقطه دسترسی Wifi شما آسیب پذیر است. با کمک این برنامه می توانید اتصال به هر نقطه دسترسی Wifi را از طریق پین WPS امتحان کنید. در این برنامه ، پین ها با کمک چندین الگوریتم مانند Zhao ، Blink ، Asus ، Arris و غیره در سراسر آدرس MAC محاسبه می شوند و همچنین پین های دیگری نیز در پایگاه داده محلی برای دسترسی بسیار وجود دارد.

  googleplay

   

  5-WiFi Map بهترین برنامه هک وای فای آیفون

  بهترین برنامه هک وای فای برای ایفون و اندروید

  #1 WiFi Finder

  Trusted by Millions
  Free Internet Connectivity Tool

  بهترین برنامه هک وای فای آیفون

   

  ویژگی هایWiFi Map:

  • – دسترسی به اینترنت به صورت رایگان هنگام اتصال به WiFi
  • – میلیون ها کانون فای موجود در سراسر جهان
  • – رمزهای عبور WiFi و راهنمایی
  • – جستجوی هوشمند
  • – ناوبری نقشه
  • – فیلتر شده توسط نزدیکترین فای در اطراف شما
  • – اشتراک WiFis در فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی، توییتر برای دوستان خود
  • – شما می توانید نقاط فای در اطراف شما اضافه کنید
  • بهترین برنامه هک وای فای آیفون

  appstore googleplay

  هک وای فای قوی

  نرم افزار هک وای فای برای کامپیوتر

  دانلود برنامه هک وای فای WPA2 برای اندروید

  دانلود برنامه هک وای فای بدون روت

  دانلود هک وای فای خیلی قوی برای اندروید

  هک رمز وای فای

   

  6-wps Connect android بهترین برنامه هک وای فای

  WiFi WPS Connect بر بررسی اینکه روتر شما در برابر پین پیش فرض آسیب پذیر است متمرکز شده است. بسیاری از روترهایی که شرکت ها نصب می کنند ، آسیب پذیری های خودشان مانند پین هایی هستند که استفاده می کنند. با استفاده از این برنامه می توانید روتر خود را آسیب پذیر کنید یا خیر ، و مطابق آن عمل کنید.

  googleplay

  7. Wifi Warden Android بهترین برنامه هک وای فای

  بهترین برنامه هک وای فای

  این برنامه عالی توسط EliyanPro است و بهترین ابزار فای برای دستگاه شما است. این دستگاهی است که از شما در برابر هکرها و هکرها نیز محافظت می کند. در این برنامه می توانید لیستی از شبکه های wifi را که در منطقه شما موجود است مشاهده کنید و یک وب رمز عبور WPA و WPA2 برای روتر wi fi شما ایجاد می کند. این برنامه به شما امکان می دهد سیگنال ها را ببینید و تمام اطلاعات مربوط به wifi خود را در اختیار شما قرار دهد.

  googleplay

  بهترین برنامه هک وای فای بدون نیاز به روت

  بهترين برنامه هك واي فاي براي آيفون

  بهترين برنامه هك واي فاي براي ios

  برنامه هک وای فای

  دانلود برنامه هک وای فای کاملا واقعی

   

  8-Fing – Network Tools

  بهترین برنامه هک وای فای برای ایفون و اندروید

  از قدرتمندترین، بهترین و پرطرفدارترین اپلیکیشن های نمایش وضعیت و اطلاعات شبکه برای سیستم عامل اندروید می باشد که به صورت کاملا رایگان توسط استودیوی Fing Limited عرضه شده و با بیش از 10 میلیون دانلود از گوگل پلی در صدر برترین برنامه های مدیریت شبکه قرار دارد! با این نرم افزار قادر خواهید بود به آسانی اطلاعات شبکه، وضعیت درگاه تی سی پی، پینگ، دی ان اس، لن، آدرس فیزیکی، آدرس آی پی و غیره را دریافت و مشاهده نمایید و یا به تست درگاه ها بپردازید!بهترین برنامه هک وای فای آیفون

  appstore googleplay

  9-Wifi Analyzer بهترین برنامه هک وای فای

  بهترین برنامه هک وای فای برای ایفون و اندروید

  تلفن اندرویدی خود را به یک تحلیلگر Wi-Fi تبدیل می کند !!
  کانال های Wi-Fi اطراف خود را نشان می دهد. به شما کمک می کند تا کانال شلوغ کمتری برای روتر بی سیم خود پیدا کنید.

  appstore googleplay

  بهترین برنامه هک وای فای آیفون

  10. wifi key view Android

  بهترین برنامه هک وای فای

   

  این برنامه اطلاعات شبکه را به شما ارائه می دهد و همچنین به عنوان اسکنر دستگاه UPnp کار خواهد کرد. این برنامه برای میزبان و همچنین یک خرابکار شبکه عالی کشف خواهد کرد. این برنامه دارای ویژگی Pcap Analyzer و همچنین دارای ویژگی منوی PCI DSS است. با استفاده از این برنامه ، می توانید به تست رمز ورود پیش فرض دسترسی پیدا کنید و همچنین می توانید به تست امنیت نقطه دسترسی پیدا کنید. در اینجا با استفاده از این برنامه ، می توانید به اسکنر نقطه دسترسی داشته باشید و دارای ویژگی های بسیار دیگری است.

  googleplay

  بهترین برنامه هک وای فای

  11. Wi-Fi Auto Unlock and Wi-Fi connect android.

  بهترین برنامه هک وای فای

  بهترین برنامه هک وای فای

  این برنامه Wi-Fi Auto Unlock و Wi-Fi Connect ابزاری موثر برای هک کردن کلمه عبور Wi-Fi در صورت نیاز شما است. این بهترین ابزاری است که به شما کمک می کند فقط با یک کلیک اتصال Wi-Fi را به طور خودکار روشن کنید. حتی نیازی نیست که هر بار قفل صفحه موبایل خود را باز کنید ، فقط باید به تنظیمات Wi-Fi بروید و مسیری ایجاد کنید تا تنظیمات قفل صفحه را مستقیماً به آن متصل کنید.

  googleplay

  12. Wi-Fi Connection android بهترین برنامه هک وای فای

   

  بهترین برنامه هک وای فای

  این روزها شرکت ها و مشاغل بسیاری وجود دارند که Wi-Fi رایگان ارائه می دهند ، شما فقط باید یک برنامه را در تلفن خود پیدا کنید که به شما کمک می کند Wi-Fi خوبی در منطقه خود پیدا کنید.بنابراین ، برنامه اتصال Wi-Fi یکی از برنامه های مناسب برای اتصال به هر یک از موارد خوب است ،

  بنابراین برنامه اتصال Wi-Fi یکی از برنامه های مناسب برای اتصال به هرگونه اتصال Wi-Fi خوب است. این برنامه به شما کمک می کند بدون دانستن رمز ورود به هر ارائه دهنده Wi-Fi خوبی در ارتباط باشید. این اسکن ، جستجو و یافتن بهترین اتصال برای Android است. با استفاده از ویژگی های رادار کانال گرافیکی می توانید کیفیت اتصال خود را بهبود بخشید.

   

  googleplay

  جلوگيري از هك واي فاي-چطوري واي فاي هك كنيم-برنامه هک وای فای برای اندروید-هك واي فاي براي iosدانلود هك واي فاي براي اپ-دانلود هك واي فاي براي ايفون-دانلود هك واي فاي قوي براي ايفون

  آیا من در لیست مخاطبین طرف مقابل هستم؟

  دانلود بهترین اهنگ 99 یکجا

  13. Free Wi-Fi Connect Internet Connection  android

  بهترین برنامه هک وای فای

  اتصال Wi-Fi رایگان در همه جا وجود دارد ، شما فقط باید بهترین اتصال شبکه را پیدا کنید. همچنین آندروید و آیفون های شما را قادر می سازد تا منابع Wi-Fi رایگان را جستجو و ارتباط برقرار کرده و بدون هیچ مشکلی اتصال آسان و سریع شما را فراهم کنند.

  این برنامه جستجوی Wi-Fi رایگان به شما کمک می کند تا به یک ویژگی رایگان و اصلی اتصال Wi-Fi hotspot در یک شبکه باز دسترسی داشته باشید و آن را مدیریت کنید. حتی در صورت نیاز فوری و نیاز به اتصال سریع منبع Wi-Fi برای تکمیل کار خود ، این برنامه به شما امکان دسترسی رایگان به شبکه های مختلف در اتصال به منطقه آزاد را می دهد.

  بهترین برنامه هک وای فای

  googleplay

  14.Wi-Fi Password key android

  بهترین برنامه هک وای فای

   

   

  این دستگاه به شما کمک می کند گذرواژه های Wi-Fi و سریعترین اتصال را دریابید و گذرواژه های ذخیره شده و بازیابی شده ای را که قبلاً استفاده کرده اید به شما می دهد. این برنامه هکر Wi-Fi به شما در مدیریت و پشتیبان گیری از کلمه عبورهای Wi-Fi متصل قبلی شما در تلفنها کمک می کند.

  googleplay

   

  15.Hackers android

  بهترین برنامه هک وای فای

  آیا می خواهید با هک کردن رمز عبور Wi-Fi افراد دیگر و ایجاد شبکه های مجازی خود ، به فضای مجازی بروید؟ این برنامه Hackers به ​​شما کمک می کند با جستجوی شبکه های مختلف Wi-Fi ، دنیایی قابل دسترسی از شبکه مجازی پیشرفته خود ایجاد کنید و بدون نیاز به رمز عبور متصل شوید. این ویژگی های مختلفی دارد ، شما شبکه Wi-Fi مختلفی را بدون مشکل در سراسر جهان هک می کنید. با به روزرسانی ابزار هک کردن ، می توانید شبکه سه بعدی خود را توسعه و ارتقا دهید.

  بهترین برنامه هک وای فای

  googleplay

  16. Connected Cualquier Wi-Fi  android

  بهترین برنامه هک وای فای

  این بهترین برنامه برای آندروید و آیفون در سال 2020 است که به شما امکان می دهد شبکه جدید و سریع Wi-Fi را کشف کنید. همچنین به شما امکان می دهد hotspot و اتصال Wi-Fi را فقط با یک کلیک به اشتراک بگذارید. استفاده از آن بسیار آسان است. این نرم افزار همچنین به شما امکان می دهد رمز عبور Wi-Fi و جزئیات خود را از شخص دیگر و هکرها مخفی کنید.

  همچنین می توانید در هزینه داده خود صرفه جویی کنید. نیازی نیست بارها و بارها با یک شبکه Wi-Fi به صورت دستی متصل شوید ، این شبکه دارای ویژگی های اتصال خودکار است که به شما امکان اتصال خودکار با شبکه را می دهد. حتی اکنون می توانید با بارگیری این برنامه از اینترنت با رشد سریع خود لذت ببرید.

  googleplay

  بهترین برنامه هک وای فای

   

  17. Show Wi-Fi Password  android بهترین برنامه هک وای فای اندروید

   

  بهترین برنامه هک وای فای

  رمز عبور Show Wi-Fi ابزاری غنی و م effectiveثر است که به شما امکان می دهد رمزهای عبور Wi-Fi ذخیره شده در دستگاه خود را بازیابی کنید. چندین بار اتفاق می افتد که دسترسی آسان به هر گذرواژه آسان نیست ، این برنامه به شما امکان می دهد با هر Wi-Fi در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. حتی در صورت نیاز فوری و مجبور به اتصال سریع منبع Wi-Fi برای تکمیل کار خود ، این برنامه دسترسی رایگان به شبکه دیگری را در اتصال منطقه آزاد فراهم می کند. این “نمایش برنامه رمز عبور Wi-Fi” به شما امکان می دهد فقط با یک لمس رمزهای عبور را در کلیپ بورد کپی کنید.

  بهترین برنامه هک وای فای

  googleplay

  دانلود برنامه هک وای فای بدون روت-برنامه هك براي ios-برنامه هك واي فاي-دانلود برنامه WPSApp برای ایفون-دانلود نرم افزار AndroDumpper براي iOS-بهترین برنامه هک وای فای برای آیفون IPhone-آموزش وصل شدن به Wifi بدون داشتن پسورد

   

  18. ZAnti android بهترین برنامه هک وای فای اندروید

   

  بهترین برنامه هک وای فای

  Zi بهترین و م kitثر کیت ابزار نفوذ برای تست نفوذ برای آندروید و آیفون است. این برنامه همچنین در دوره های وب مانند سرورهای مختلف هک موجود است و به شما کمک می کند از طریق Wi-Fi اسکن ، حسابرسی رمز عبور و جستجو برای جعل آدرس MAC را انجام دهید. از آنجا که این برنامه یک برنامه ساده برای استفاده است ، می توانید آن را با صفحه نمایش خود ارسال کنید و می توانید اتصال Wi-Fi را هر زمان فعال و غیرفعال کنید.بهترین برنامه هک وای فای

  googleplay

  اهنگ های شاد جدید 99

  19. Network Scanner android بهترین برنامه هک وای فای اندروید

  بهترین برنامه هک وای فای

   

  آیا آماده هستید که بفهمید از Wi-Fi خود استفاده می کنید؟ اگر بله ، این برنامه به شما کمک می کند تمام جزئیات مربوط به شبکه آنها را که از دستگاه های شما استفاده می کنند ، دریافت کنید. حتی این برنامه به شما امکان می دهد اتصال جدید شبکه را پیدا کنید. همچنین می توانید داده ها را فیلتر کنید ، این برنامه می تواند شبکه های جدید را در دستگاه های شما برجسته کند.

  این برنامه همچنین به شما امکان می دهد روتر فعال شده با WPS را شناسایی کرده و یک نیروی بی رحم ایجاد کنید که به شما کمک می کند از حملات به پین ​​های ثبت WPS جلوگیری کنید ، عبارات رمز WPA شما را بازیابی می کند.

  بهترین برنامه هک وای فای

  googleplay

  20. WPSApp Pro android

  بهترین برنامه هک وای فای

  WPSAPP Pro نسخه به روز شده WPSApp است ، امنیت شبکه تلفن همراه شما را با استفاده از پروتکل های WPS مختلف به طور موثر بررسی می کند. این یک Hackapp موثر است که به شما امکان می دهد رمزهای مختلف 8 پین روترها را از قبل تعریف کنید ، حتی شما می توانید به راحتی شبکه های مختلف اطراف خود را اسکن کنید ، زیرا این یک برنامه امن است بنابراین می توانید پروتکل های WPS ناشناخته را غیرفعال کنید و می توانید ذخیره کنید.

  آنها را به عنوان گذرواژه پیش فرض در دستگاه خود قرار دهید. این برنامه جستجوی Wi-Fi رایگان به شما کمک می کند تا به آن دسترسی داشته باشید و آن را مدیریت کنید از ویژگی های اصلی رایگان اتصال کانون Wi-Fi در یک شبکه باز است.

  googleplay

   

  21.WiFi Kill Pro Android بهترین برنامه هک وای فای

   

  بهترین برنامه هک وای فای

  این ابزاری است که برای چندین منظور استفاده می شود. از هک WiFi گرفته تا امنیت شبکه ، این برنامه بسیار مفید است. هنگامی که یک شبکه WiFi مبتنی بر WPA با رمز عبور ضعیف دارید ، به راحتی می تواند ترک بخورد. همچنین می توانید سایر دستگاه ها را از شبکه wifi مورد استفاده خود برای افزایش سرعت اینترنت قطع کنید.

  این برنامه بسیار محبوب است زیرا استفاده از آن بسیار آسان است. حتی یک فرد بدون تجربه قبلی می تواند از آن استفاده کند. رابط کاربری ساده برای استفاده عالی است. جدا از این ، شما همچنین می توانید شبکه WiFi خود را کنترل کرده و دستگاههایی را که سعی در دسترسی به WiFi شما دارند مسدود کنید.

   

  بهترین جایگرین سیب اپ

  googleplay

  بهترین برنامه هک وای فای اندروید

  22.Router Keygen Android / iPhone بهترین برنامه هک وای فای آیفون

  بهترین برنامه هک وای فای

  بهترین برنامه هک وای فای

  Router Keygen دقیقاً یک ابزار هکر WiFi نیست. با این حال ، می توانید از آن برای آزمایش آسیب پذیری شبکه WiFi استفاده کنید. همه نقاط WiFi اطراف شما را اسکن کرده و سعی در شکستن آنها دارد. همچنین اگر رمزعبور WiFi را فراموش کرده باشید ، به شما کمک می کند. شبکه های WiFi معمولاً آسیب پذیرتر هستند زیرا توسط دیگران قابل مشاهده است. این برنامه امنیت بیشتری را در شبکه WiFi شما ایجاد می کند ، بنابراین از WiFi خانه شما نیز محافظت می کند. این برنامه برای پلتفرم android و iOS در دسترس است.

  appstore googleplay

  دانلود جی بی واتس اپ برای اپل

  23.WiFi Password Android

   

  بهترین برنامه هک وای فای

  این یکی دیگر از برنامه های عالی هکر WiFi است که می تواند به شما کمک کند حتی اگر رمز عبور را نمی دانید به یک نقطه اتصال WiFi متصل شوید. همچنین فقط hotspot امن را شناسایی کرده و در مورد اتصال WiFi آسیب پذیر به شما هشدار می دهد. این برنامه اتصال Wi-Fi را به طور خودکار شناسایی می کند و به شما امکان می دهد فقط با یک کلیک به WiFi متصل شوید. همچنین می توانید رمز عبور Wi-Fi را با سایر کاربران به اشتراک بگذارید.بهترین برنامه هک وای فای اندروید

  googleplay

  24.WIBR+ Android بهترین برنامه هک وای فای

   

  بهترین برنامه هک وای فای

  WIBR + یک برنامه عالی است که برای آزمایش آسیب پذیری شبکه Wi-Fi WPA wpa2 استفاده می شود. با این وجود ، قادر به شکستن رمز عبور WiFi است. می توانید برنامه را از فروشگاه Google Play برای تلفن های Android بارگیری کنید. پس از بارگیری ، باید روی “افزودن شبکه” ضربه بزنید تا شبکه های WiFi اطراف خود را پیدا کنید. سپس باید یک شبکه WiFi را از لیست انتخاب کرده و نوع حمله را انتخاب کنید و بر روی “افزودن به صف” کلیک کنید. برنامه شروع به شکستن رمز عبور می کند.

  googleplay

  بهترین برنامه هک وای فای

  بهترین برنامه هک وای فای اندروید

  WLANAudit-25 بهترین برنامه هک وای فای آیفون

  بهترین برنامه هک وای فای

  بهترین برنامه های هک فای برای آیفون | apk هک wifi برای ios
  این نرم افزار در میان دستگاه های ios apple که برای آزمایش الگوریتم فرهنگ لغت استفاده می شود ، محبوب است. برای حمله به WiFi اما برای جیلبریک شدن به آیفون نیاز دارد. این به شما اجازه می دهد تا از برنامه استفاده کنید. استفاده از آن رابط کاربری ساده ساده است.

  بهترین برنامه هک وای فای اندروید

  Click to download for Android | iOS

  appstore googleplay

  آیا مخاطبم شمارمو داره

  27.iWep PRO بهترین برنامه هک وای فای

  بهترین برنامه هک وای فای

  apk هک wifi برای ios | بهترین برنامه های هک فای برای آیفون
  این نرم افزار همچنین برای گوشی های آیفون با فرار از زندان است. این برای شکستن روترهای ایمن WPA و WPA2 استفاده می شود تنها کاری که شما باید انجام دهید نصب این برنامه است و مجموعه ای از پین ها را برای ورود به سیستم امتحان می کند.

  appstore googleplay

  Click to download for Android iOS

   

  بهترین برنامه هک وای فای اندروید

  دانلود واتس اپ دوم براي ايفون

  بهترین برنامه هک وای فای آیفون

  آموزش اتصال به WIFI وای فای بدون داشتن رمز در iOS 11-هک وای فای ios-دانلود نرم افزار هک پسورد وای فای برای ios-برنامه هك پسورد واي فاي براي ايفون-برنامه هك كردن واي فاي همسايه برنامه هك واي فاي در اپ استو-برنامه هك واي فاي در ايفون-برنامه هك واي فاي قوي براي ايفون-برنامه هک وای فای اندروید-برنامه ی هک وای فای اندروید

  مطالب مشابه

  نظرات

  برچسب ها

  لیست نرم‌افزارهای کاربردی


  مطالب برتر


  رزرو تبلیغات در این مکان

  دسته‌ها

  x
  x
  x